Кейс ударостійкий StaffSafe 286х220х263
Знятий з виробництва
Опис
Кейс ударостійкий StaffSafe 286х220х263
| Корпус Кейсу | Пластик |
|---|---|
| ДхШхГ | 286x220x263 мм |
| Внутрішній розмір | 265х172х213 мм |
| Глибина кришки | 20 мм |
| Глибина дна | 193 мм |
| Вага з піною | 1,8 кг |
| Вага без піни | 1,59 кг |
| Водостійкість/клас | Водостійкий/IP 67 |
| Температурний режим | -40° - +90° |
| Колір | Чорний * |
Кейси STAFFSAFE
Призначені для перевезення крихких речей, безпілотників, електроніки, зброї та іншого.
- Ударостійкі
Кейси STAFFSAFE ударостійкі та витримують значні навантаження без деформації.
- Водонепроникні
Водонепроникненість рівень захисту- IP67
Кейс надійно оберігає Ваші речі від намокання, а декомпресійний клапан убезпечить Ваші прилади при значних навантаженнях.
- Пилостійкість 100%
Кейси STAFFSAFE забезпечують герметичне перевезення Ваших вантажів.



Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук