Про компанію

 Раді бачити вас у нашому спеціалізованому інтернет-магазині Торгової Компанії ВІНКОМ.

   Комфорт та безпека завжди були і будуть основними потребами людини. Тому в нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент сейфів, металевих шаф, офісних крісел та промислових меблів, а також систем сигналізації та відеоспостереження. Але це далеко ще не все. Урізноманітнить ваше життя меблі для відпочинку та цікаві предмети інтер'єру.

 Ми працюємо безпосередньо з постачальниками та виробниками, будучи офіційними представниками (дилерами), тому наша цінова політика повністю відповідає найкращим критеріям ціна-якість. Великий вибір сейфів і меблів дозволить вам підібрати як економний варіант для невеликого гаманця, так і багатий ексклюзивний подарунок собі або керівнику.

 Для нас клієнт завжди правий, а його інтереси та побажання завжди знаходяться на першому місці. Наші оператори передзвонять Вам та оперативно уточнять усі деталі замовлення. Ви можете не боятися ставити будь-які питання, що цікавлять. Навіть якщо Вам потрібна консультація про представлені товари, ми із задоволенням її надамо. Менеджери дадуть повну та детальну інформацію про властивості, характеристики та вигоди кожного товару.

 Запорукою нашого успіху є якісний товар, оптимальна ціна та оперативна доставка. Саме тому на нашому сайті Ви знайдете офісні меблі, сейфи, крісла, інструментальні меблі, охоронні системи та інші товари лише перевірених брендів.

 Чому ВІНКОМ? Тому що нашу компанію можна характеризувати такими словами: лише якісні товари, найкраща цінова політика, надійні постачальники, професійне та якісне обслуговування.

 Ми дуже цінуємо наших покупців, клієнтів та цінуємо свою репутацію.

 

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ.

 

Зателефонуйте нам для замовлення або безкоштовної професійної консультації: 

(067) 765-60-06

(066) 080-60-06

(093) 123-60-06  + Viber

сертификат1 Vincom сертификат2 Vincom

сертификат3 Vincom сертификат4 Vincom