Новини. Огляди

Зламостійкі сейфи в Україні і світі. Порівняльний аналіз.

Зламостійкі сейфи, як продукція і виріб, ніколи не втратить своєї актуальності і стабільного попиту. Класифікація зламостійких сейфів проводиться згідно їхніх властивостей від першого до сьомого класу. Сертифікація проводиться згідно прийнятих сучасних європейських або українських стандартів. Ці стандарти дещо відрізняються і європейські вважаються більш суворими.

 Незважаючи на те, що галузь виробництва сейфів є достатньо консервативною, в останні роки нові технології також впроваджуються для виробництва зламостійких сейфів. Це в першу чергу,  стосується встановлення нових електронних або біометричних замків. Також змінюються технології при використанні захисного шару самої конструкції сейфів. Новітні технології застосовуються і при виготовлення та використанні захисних пластин.

Шкіряні офісні крісла – розкіш чи необхідність?

 Не просто так шкіряні меблі пройшли через століття і не втратили своєї актуальності сьогодні. Більше того, вона дуже популярна і користується стабільним, стійким попитом, що росте. Напевно, цьому є вельми вагомі причини та раціональне пояснення? І шкіряне крісло варте того, щоб стати вашим. Чому? Давайте розберемося.

Сейф від пожежі. Як це працює.

Захист своїх цінностей, документів, готівки від будь-яких видів небезпеки завжди був актуальним. А сьогодні, під час повномасштабної війни та ракетних обстрілів, ця проблема стала як ніколи гострою та актуальною.