Кейс ударостійкий StaffSafe Base 120
Опис
Кейс ударостійкий StaffSafe Base 120
| Корпус Кейсу | Пластик |
|---|---|
| ДхШхГ | 1235х265х110 мм |
| Внутрішній розмір | 1210х228х102 мм |
| Глибина кришки | 51 мм |
| Глибина дна | 51 мм |
| Вага з піною | 2.6 кг |
| Об'єм | 28,7 л |
| Водостійкість/клас | Не водостійкий |
| Температурний режим | -40° - +90° |
| Колір | Чорний* |
Кейси STAFFSAFE
Призначені для перевезення крихких речей, безпілотників, електроніки, зброї та іншого.
- Ударостійкі
Кейси STAFFSAFE ударостійкі та витримують значні навантаження без деформації.
- Водонепроникні
Водонепроникненість рівень захисту- IP67
Кейс надійно оберігає Ваші речі від намокання, а декомпресійний клапан убезпечить Ваші прилади при значних навантаженнях.
- Пилостійкість 100%
Кейси STAFFSAFE забезпечують герметичне перевезення Ваших вантажів.



Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук