Кейс ударостійкий StaffSafe 404х319х192 Air
Знятий з виробництва
Опис
Кейс ударостійкий StaffSafe 404х319х192 Air
| Корпус Кейсу | Пластик |
|---|---|
| ДхШхГ | 404х319х192 мм |
| Внутрішній розмір | 380х270х180 мм |
| Глибина кришки | 33 мм |
| Глибина дна | 144мм |
| Вага з піною | 2,0 кг |
| Вага без піни | 1,95 кг |
| Водостійкість/клас | Водостійкий/IP 67 |
| Температурний режим | -40° - +90° |
| Колір | Чорний* |
Кейси STAFFSAFE
Призначені для перевезення крихких речей, безпілотників, електроніки, зброї та іншого.
- Ударостійкі
Кейси STAFFSAFE ударостійкі та витримують значні навантаження без деформації.
- Водонепроникні
Водонепроникненість рівень захисту- IP67
Кейс надійно оберігає Ваші речі від намокання, а декомпресійний клапан убезпечить Ваші прилади при значних навантаженнях.
- Пилостійкість 100%
Кейси STAFFSAFE забезпечують герметичне перевезення Ваших вантажів.



Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук