Як вибрати сейф у квартиру

Як вибрати сейф у квартиру

 У кожної людини виникає потреба правильно і надійно зберігати дуже цінні йому речі, предмети. Зазвичай до таких речей відносяться цінності, коштовності, гроші, пам'ятні та важливі документи та багато інших предметів.

 І єдиним вірним рішенням для збереження цих цінностей є рішення купити сейф для дому.

 І логічно ми стикаємося із питанням: як вибрати сейф у квартиру. Як варіант йдемо в інтернет, шукаємо та обробляємо інформацію про сейфи для будинку чи квартири.

 А тут ви знаходите магазин Вінком, де підібрати сейф вам допоможуть наші експерти.

Почнемо із розміру. Сейф для дому та сейф для офісу відрізнятимуться розмірами – переважно висотою. До офісного сейфу вимоги трохи інші – це зберігання великого обсягу документів.

 З нашого досвіду підбору сейфів, для домашнього використання найчастіше вибирають сейфи висотою від 25 до 40 см. А саме висота і є основною характеристикою у розмірі сейфа.

 З дешевих варіантів меблевих сейфів у квартиру можна розглядати такі: Ferocon БС-20Е, БС-25Е, БС-30Е, Gute ЯМХ-20Е, ЯМХ-25Е, ЯМХ-30Е – це моделі з електронним замком. У них також є аналоги (з однаковими розмірами) із ключовими замками.

Якщо бюджет для покупки сейфа більший, то ми сміливо рекомендуємо дорожчі, але і на рівень якісніші моделі меблевих сейфів від виробників Valberg, Griffon, Safetronics.

Наприклад:

Valberg ASM-25E, ASM30E, TSN25E, TSN30E;

Griffon S.25E, S30E, R26E, R30E, M30E;

Safetronics NTL 24E, NTL, 24ME.

Також у зазначених вище моделей сейфів є аналогічні за розмірами сейфи із ключовими або механічними кодовими замками.

Усі зазначені сейфи відносяться до групи меблевих сейфів, тобто являють собою коробку з металу різної товщини (залежить від виробника та моделі).

 При ще більшому бюджеті для покупки сейфа в квартиру, варто вже розглядати варіанти сейфів із категорії зламостійких.

 Якщо сейф відноситься до категорії стійких до злому, це означає, що він має сертифікат відповідності будь-якого класу зломостійкості, а також це складніша конструкція з товстими стінками, заповненими бетоном. І укомплектований такий сейф надійнішим сейфовим замком.

З такої категорії сейфів для квартири можна розглядати моделі таких виробників:

-MDTB EK22E, EK 28E;

-VALBERG ASK 25E, 30E;

-Griffon H.25.E, H.30.E, HG 28.E;

-Safetronics NTR 24E, 24ME.

 Знову ж таки, у всіх цих моделей є ключові аналоги сейфів. До речі, з яким замком краще вибрати сейф - можна почитати тут, а що робити, якщо села батарейка в замку сейфа - можна почитати тут.

Зламостійкий сейф для будинку є кращим у використанні, т.к. має значно високий рівень стійкості. Але й бюджет більший.

 Всі описані вище моделі можна встановити непомітно для сторонніх, наприклад, у шафу. Важливо прикріпити сейф до стіни або підлоги.

 Сподіваємось, ми трохи висвітлили основні моменти при виборі сейфу для квартири.

Чекаємо на вас у нас. Підкажемо. Допоможемо. Доставимо.  Прикріпимо.

А ще звичайно ж) Купити сейф зі знижкою у нас теж можна.