Як користуватись електронним замком для сейфа.

Як користуватись електронним замком для сейфа.
Пропонуємо ознайомитись з інструкцією використання електронного сейфового замку Wittkopp.
Wittkopp відноситься до електронних замків підвищеної секретності. Його характеристики дозволяють установку в сейфи від першого до п'ятого класу зламостійкості.
Замки Wittkopp виробляються в Німеччині, що звичайно ж свідчить про їхню надійність і довговічність.
Електронний замок Wittkopp має необхідні сертифікати та свідоцтва (VDS 2).
Батарейка для живлення розташована із зовнішнього боку кодонабирача. Якщо ви упустили момент заміни батареї, то зробити це досить просто. Змістивши корпус кодонабирача ліворуч і на себе, ви отримуєте доступ до батареї (тип Крона).
Для першого відкриття сейфа використовуйте встановлений заводський код (1-2-3-4-5-6).
Зрозумівши, як працює замок на відкриття, рекомендуємо відразу ж за інструкцією замінити стартовий код на свій індивідуальний.
Заміну коду в електронному замку сейфа треба проводити тільки за відчинених дверей – це важливе попередження, не ігноруйте його.
Зміна коду проводиться за прописаним алгоритмом, вказаним у паспорті (інструкції) сейфа.
У замку передбачено затримку при неправильному введенні коду. Після четвертого неправильно введеного коду блокується замок на 10-15 хвилин. Це спрацьовує блокування від несанкціонованого підбору.
Також, крім головного (основного) коду, в замку є можливість внести додаткові коди, так званий код користувача. Ця функція зручна при користуванні сейфом двома або більше користувачами (наприклад, директор та бухгалтер). Такий код можна внести або видалити лише за допомогою основного коду.
Також у замку передбачено функцію затримки відкриття. Тобто можна встановити час відкриття після введення коду. Цей проміжок налаштовується в хвилинах згідно з описом (інструкцією).
А ось закриття замку-це найпростіша операція. Повернули ручку проти годинникової стрілки до упору – замок закритий)
Детальніше та у всіх деталях як користуватися сейфовим замком Wittkopp – за цим посиланням.