Сейф вбудований Safetronics STR 20M
8 590 грн
Зовнішній розмір: 254 мм / 385 мм / 206 мм
Висота
254
Ширина
385
Глибина
206
Вага
17
Ключовий замок
1 замок
Висота внутр.
205
Ширина внутр.
330
Глибина внутр.
144
Касове відділення (трейзер)
Немає
Кількість полиць
1
Опис
Стійкість до злому - EuroVDS (Німеччина), CSN-9160010 (Чехія), клас 1
Товщина металу корпусу - 3 мм., Лицьова панель - 12 мм.
Поліуретанове покриття (стійке до механічних пошкоджень), колір - антрацит
1 стороння ригельна система замикання (2 активних ригеля, що обертаються - діаметром 22 мм, В моделях STR 14,18,20)
Область замку захищена 3 мм пластиною з високолегованої марганцовістої сталі, яка практично не піддається механічній обробці.
Знімна полка.
| ЗОВНІШНІ РОЗМІРИ | |
| Висота | 254 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Глибина | 206 мм |
| Вага | 17 кг |
| ВНУТРІШНІ РОЗМІРИ | |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 144 мм |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Замок | Ключовий MAUER (Німеччина) |
| Комплектація | полка (знімна) |
| Призначення | Для документів |
| Система замикання дверей | Одностороння ригельна система замикання, діаметр ригелів 22 мм |
| Кількість дверей | 1 |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип захисту | Зламостійкий |
| Клас стійкості до злому | I |
| Тип | Для дому |
| Розміри | Великий |
Характеристики
Висота
254
Ширина
385
Глибина
206
Вага
17
Ключовий замок
1 замок
Висота внутр.
205
Ширина внутр.
330
Глибина внутр.
144
Касове відділення (трейзер)
Немає
Кількість полиць
1
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук